Kodulehtede loomine

 

Ilmselt on sul peas käinud juba läbi mitmeid kodulehe tegijaid peale Sharkheadi ja ilmselt oled juba ka mõelnud, et miks just see ja see.

Meie puhul on kindlasti oluline, et oleme üpris väike ettevõte ja tänu sellele suudame fokuseerida aega igasse klienti täielikult ja seda tõesti põhjalikult.

Samuti me ei tee seda tegelikult lihtsalt kui tööd. Veebidisain on meie elustiil ja me elame täielikult selles maailmas. Oleme kursis hetkeste trendidega ja oleme täielikult uuendusmeelsed ehk käime kaasas sellega mis hetkel aktuaalne, aga samas on meil ülimalt oluline kodulehe unikaalsus.

Samuti sa saad võtta meid kui partnerit, kes ei ole lihtsalt nn robot, kes teeb seda mida te palute, vaid me reaalselt mõtleme kaasa.

Miks peaks mu kodulehe tegema Sharkhead?

Kodulehe loomisprotsess

Palju maksab

Enamjaolt see on üks esimesi küsimusi mida kodulehe tegijate poolt küsitakse ja loomulikult see on täiesti normaalne. Hind on ju väga suur määraja mistahes teenuse või toote valimise juures. Kuid tegelikult sellele küsimusele on üpris raske vastata sest iga lahendus on täiesti erinev ja see kõik sõltub projekti mahukusest. Kuid südamerahus võime öelda, et meie hinnad on täiesti turu keskmised, midagi eriskummalist nüüd ei ole.

Samuti oleme koostanud detailse hinnapäringu ankeedi mille koostamisel saame juba saata hinnapakkumise, mis teeb hinna teada saamise kiiremaks.