E-poodide arendus

Eriti eriolukorra ajal on tekkinud väga suur vajadus oma füüsiline pood via virtuaalsele tasemele. Samuti tänapäeval on üpris suur tava see, et oma toodete müügiga alustatakse just e-poes, mitte päris kaubanduspinnal.

Põhjuseks on see, et kulude osas on see kindlasti mitu korda kokkuhoidlikum, poele ligipääs on 24/7 ning valik on ka alati suurem. Samuti tänapäevaks on e-poodide tehnoloogia arenenud üpris uhkeks ja tänu sellele on tooted palju rohkem nn katsutavad ehk tootest saab väga palju aimdust enne ostmist. Samuti tarnesüsteem on üpris heaks läinud, tellimisest toote kätte saamiseks kulub tihtipeale vähem kui 3 tööpäeva. Turunduslikult on samuti tihtipeale palju võimekam ja odavam. Sest e-poe turundamiseks on väga palju erinevaid vahendeid, mis on  üpris odavad, võrreldes päris kaubanduspinnaga.

Seega olenemata tootest mida ka müüa  on alati e-pood üks mõistlikumaid ja soodsamaid samme oma äri alustamiseks.

TEENUSEST

E-poodide loomisel me paneme väga palju rõhku disainile ja kasutajamugavusele, samuti vajadusel teeme e-poe täislahendusena ehk alates kavandist, lõpedades tarne- ja makselahenduste peale integreerimisega, seega Sinu jaoks jääb ülesandeks ainult müüa. Samuti anname juhiseid kuidas edasi tegutseda ja kuidas seda kogu kupatust hallata et ei tekiks probleeme, samuti oleme alati olemas kui tekib probleeme. Saate kiiresti ühendust võtta ja anname endast kõik et probleemid lahendada.

Samuti iga e-pood valmib personaalsel mallil, et oleks võimalikult omapärane meie turul.

Miks meie

E-poode loome erinevatel platvormidel, mitte ainult Woocommerce vms. Samuti on võimalik teha ka täiesti nullist, põhiliselt React.js raamistikul. Seega meie poolt valmivad lahendused on alati väga paindlikud ja pole piire.

Kuidas teeme?

E-poe hinnad on väga varieeruvad, kuid kui võtta klassikaliselt, ühe toimiva alustava e-poe valmimise hind jääb üldjuhul 900-1800 euro kanti, mis on siis täislahendusel arendatud.

Kui on huvi täpsemaks hinnapakkumiseks siis palume ühendust võtta hello@sharkhead.ee või otse projektijuhiga sten@sharkhead.ee .

Palju maksab?