Tehtud tööd

Privaatsuspoliitika

SHarkhead Studios

| Your key to digital success |

EST

+2
°
C
H: +
L: -1°
Tallinn
Monday, 05 April
See 7-Day Forecast
Tue Wed Thu Fri Sat Sun
+ + + + + +
-1° -1° +

Graafiline_dis...

Digiturundus

Toitlustus_süst...

Meie meeskond

 

Meie eesmärk on pakkuda professionaalselt erinevaid veebiarenduse lahenduseid. Selle alla kuuluvad kodulehed ja nende disainimine, e-poodide terviklahenduste loomine, e-poodide / kodulehtede haldamine / hooldamine, ning erinevad graafiliste lahenduste teostamine

Meie eesmärk on olla Teile kui partner, omades ühist eesmärki – teie brändi edu. Ehk peale tehtud tööd me ei kao ära, vaid jääme ka teie edu jälgima ning oleme alati olemas, isegi kui meie vahel pole loodud ühtegi lepingut. 

Miks Sharkhead Studios?

 
 

Strateegiline lähenemine

Olenemata, millist teenust / teenuseid me pakume Sinule (vta teenuseid avalehelt) on meie prioriteet, et sellel oleks ka kindlasti tulemusi!

 
 

Unikaalsus

Me ei ole masstootjad! Iga teenus, mida me osutame me lähtume unikaalsusest. Me oleme originaalsed! ®

 
 

Koostööaldis

Me ei ole siin, et lihtsalt teha kuskil üksi nurgas sinu töö valmis ja kõik. Me suhtleme, räägime, jagame üksteisega ideid ja mõtteid, et lõpptulemus oleks täpselt selline nagu peab. 

00:00
0
0
              • 2
               2
              • 3
               3
              • 4
               4
              • 5
               5
              • 6
               6
              • 7
               7
              • 8
               8
              • 9
               9
              • 10
               10
              • J
               J
              • Q
               Q
              • K
               K
              • A
               A

              Alustava ettevõtte pakett

              *Teenusest

              Ideaalne võimalus oma digilahendused saada kõik ühe paketina ning selle pärast rohkem muretsema ei pea. Pakett sisaldab visiitkaardi tüüpi kodulehte, mis on hea võimalus, et kliendid jõuaksid sinuni. Koduleht tehakse rätseplahendusena, spetsiaalselt teile. Samuti disainime Teile logod koos sotsiaalmeedia formaadi valmiduses ning visiitkaartide disain + 100 visiitkaardi esmatrükk (vajadusel eritasu eest saab ka rohkem trükkida).

              Kuna tegemist on alustava ettevõtte paketiga, siis pakume seda võimalust ettevõtetele, mille esmaregistreerimise äriregistris aeg ei ulatu 6 kuud.

              *Koduleht

              Loome Teile unikaalse disainiga kodulehe, mis on spetsiaalselt kujundatud. Läbi selle on võimalik kohe jõuda konkurentidele samale tasemele oma digilahendustega.

              Koduleht on nn visiitkaart tüüpi, ehk sisaldab endas olulist informatsiooni Sinu teenuse / toote kohta ning kuni kahekeelne (nt eesti ja inglise keelne).

              *Logod

              Igal endast lugupidaval ettevõttel on olemas oma logo, see on kui Sinu ettevõtte nägu, mille järgi tuntakse ettevõte juba kaugelt ära. Tunne uhkust oma logo eksponeerida ja öelda “jah, see on minu ettevõte!”.

              Logod tulevad neljas erinevas versioonis, nii taustapõhjata kui põhjaga.

              *Visiitkaardid

              Visiitkaardid on sama oluline kui logo. Täpselt samamoodi on ka see Sinu ettevõtte nägu.

              Me disainime sulle ka logofailid koos trükivalmidusega ning samuti meie poolt on ka 100 visiitkaardi esmatrükki.

              *Hind

              Seda kõike pakume 980 euroga (KM ei lisandu!!!). See on tegelikult väga soodne võimalus, sest selle ees on kõik see mida üks ettevõte vajab, et oma klientideni jõuda.

              Kodulehtede arendus ja disainimine
              *Teenusest
              Enamus ettevõtjaid, kes plaanivad uue ettevõtte loomist, mõtlevad üpriski esimeste sammude seas sellele, et kuidas endale koduleht luua, sest ilmselt see ei tule enam kellelegi üllatusena, et koduleht on kliendihankimises alati a ja o. Sest üldjuhul ettevõtja potentsiaalne klient tahab alati tutvuda kodulehega. Samuti on ülioluline, et see koduleht toimiks ilusti, oleks kasutajamugav ning atraktiivse disainiga, sest just need on need punktid läbi mille tekib ka kliendil usaldus ja soov oma teenuse / toote hankimist jätkata sellel kodulehel.
              • Miks meie
              Meie jaoks on hästi oluline, et meie loodud koduleht oleks väga kvaliteetse disainiga, võimalikult uudne, seega meie lahendustes võib alati kindel olla. Samuti meie jaoks on väga oluline koostöö. Me ei võta mitte kunagi kedagi kui tavalist klienti, vaid reaalset partnerit, kellega teeme pühendunult koostööd ja jääme ka alati hilisemalt toeks, kui tekib küsimusi või mis iganes.
              *Kuidas teeme
              Kodulehtede jaoks kasutame väga erinevaid variante, näiteks meil sellised lemmik tööriistad on Webflow ja muidugi ka Wordpress. Millele arendame kogu kodulehe peale. Kuid selle õige töövahendi leiame läbi selle, mis just kliendile sobiks kõige paremini vastavalt tema vajadustele, seega mitte kunagi me ei lähtu ühest nn käekirjast.
              *HIND
              Oleme täiesti nõus, et hind on alati sellistes asjades esimene asi, mille peale mõeldakse. On tekkinud selline arvamus, et kodulehtede loomine on väga kallis lõbu, mida saavad lubada ainult suurema kapitaliga ettevõtted. Tegelikult täna enam nii ei ole, sest tänu tehnika arengule on ka kodulehe loomise protsess läinud kiiremaks ja ei ole ajaliselt enam nii mahukas töö, seega hinnad on täiesti mõistlikud ja taskukohased. Ütleme kohe ära, et meie hinna suhe siin turul on täiesti keskmine. Me ei küsi üle, aga samas lõpptulemus ei ole ka kunagi madala hinnaga saadud “hiina ime”.
              Kui on soov saada täpsem hinnapakkumine, siis võib julgelt võtta ühendust hello@sharkhead.ee või otse meie projektijuhiga sten@sharkhead.ee.

              Kodulehe haldus ja hooldus

              *Teenusest

              Nagu iga asjaga siin maamunal, see amortiseerub. Koduleht vajab vahepeal ikkagi üle käimist ja isegi kui ei ole otseselt vaja ümber disanida, siis ikkagi on vahepeal tarvis tarkvara uuendada. Samuti andmebaasi jms uuendamine. See tagab selle, et koduleht on turvaline ja ei ole nii lihtne võimalik sinna sisse murda, mida juhtub ka Eesti turul pidevalt ajale jalgu jäänud kodulehtedel. Mis võib omakorda kaasa tuua väga suured rahalised kahjud ettevõttele.

               

              *Palju maksab

              Üldjuhul tavahooldus, mis võtab aega umbes 1-2 tööpäeva, mille järgselt koduleht tehakse kiiremaks, parandatakse turvaauke, ja samuti tugevdatatakse otsingumootori väljapaistu, selle hinnad algavad 250 eurost (sõltub kodulehe mahukusest).

              Kuid samuti on võimalik alati võtta ka kuupõhine hooldus meie poolt, mis tähendab, et jälgime koguaeg kodulehe olekut.

              Kui on soov täpsemat hinnapakkumist, siis võtta ühendust hello@sharkhead.ee või sten@sharkhead.ee

               

               

              *Teenusest

               

              Eriti eriolukorra ajal on tekkinud väga suur vajadus oma füüsiline pood via virtuaalsele tasemele. Samuti tänapäeval on üpris suur tava see, et oma toodete müügiga alustatakse just e-poes, mitte päris kaubanduspinnal.

              Põhjuseks on see, et kulude osas on see kindlasti mitu korda kokkuhoidlikum, poele ligipääs on 24/7 ning valik on ka alati suurem. Samuti tänapäevaks on e-poodide tehnoloogia arenenud üpris uhkeks ja tänu sellele on tooted palju rohkem nn katsutavad ehk tootest saab väga palju aimdust enne ostmist. Samuti tarnesüsteem on üpris heaks läinud, tellimisest toote kätte saamiseks kulub tihtipeale vähem kui 3 tööpäeva. Turunduslikult on samuti tihtipeale palju võimekam ja odavam. Sest e-poe turundamiseks on väga palju erinevaid vahendeid, mis on  üpris odavad, võrreldes päris kaubanduspinnaga.

              Seega olenemata tootest mida ka müüa  on alati e-pood üks mõistlikumaid ja soodsamaid samme oma äri alustamiseks.

               

               

              *Miks meie

               

              E-poodide loomisel me paneme väga palju rõhku disainile ja kasutajamugavusele, samuti vajadusel teeme e-poe täislahendusena ehk alates kavandist, lõpedades tarne- ja makselahenduste peale integreerimisega, seega Sinu jaoks jääb ülesandeks ainult müüa. Samuti anname juhiseid kuidas edasi tegutseda ja kuidas seda kogu kupatust hallata et ei tekiks probleeme, samuti oleme alati olemas kui tekib probleeme. Saate kiiresti ühendust võtta ja anname endast kõik et probleemid lahendada.

              Samuti iga e-pood valmib personaalsel mallil, et oleks võimalikult omapärane meie turul.

               

              *Kuidas teeme?

               

              E-poode loome erinevatel platvormidel, mitte ainult Woocommerce vms. Samuti on võimalik teha ka täiesti nullist, põhiliselt React.js raamistikul. Seega meie poolt valmivad lahendused on alati väga paindlikud ja pole piire.

               

              *Hind

               

              E-poe hinnad on väga varieeruvad, kuid kui võtta klassikaliselt, ühe toimiva alustava e-poe valmimise hind jääb üldjuhul 900-1800 euro kanti, mis on siis täislahendusel arendatud.

              Kui on huvi täpsemaks hinnapakkumiseks siis palume ühendust võtta hello@sharkhead.ee või otse projektijuhiga sten@sharkhead.ee .